You are here
Proč k sobě mají rodiny se zájmem o malování blíže?   

Proč k sobě mají rodiny se zájmem o malování blíže?

Malování rozvíjí kreativitu, cit pro barvu a výrazně přispívá k rodinné pohodě. Začněte s ním, nabízí se hned několik technik, které vás budou bavit. I vaše rodina může v malování najít nového společného koníčka a být si zase o kousek blíže.

4 tipy, jak se malováním zabavit

  1. Rodinný portrét

Pusťte se do malby rodinného portrétu, který si následně pověsíte nad rodinný krb. Každý člen může namalovat někoho jiného na samostatný papír a poté vytvoříte koláž. Skvěle bude vypadat i jedno velké plátno s podobiznami všech členů rodiny.

  1. Malované vzpomínky

Jezdíte na výlety? Vezměte si s sebou místo fotoaparátu papíry a pastelky a vytvořte si společně malovanou vzpomínku. Zabavíte se například i u malování mapy míst, která jste navštívili.

  1. Zábavná patlanice

Nudíte se? Použijte barvy, namalujte si jimi části těla a ty obtiskněte na papír. Vznikne jedinečný obraz a vy si při tvoření užijete spoustu zábavy. Je to ideální tvoření pro sychrané zimní dny, kdy mráz nedovolí trávit volné chvíle venku.

  1. Koláž – co dům dal

I u vás doma se určitě najdou staré vánoční papíry, rozmanité obrázky či kousky novin. Využijte je při malování tak, že je roztrháte, nalepíte na papír a poté dokreslíte. Vzniknou krásné koláže. Použít se dají i přírodniny – například listy, květy aj.

Kvalitní výbavu nakoupíte za pár kaček

Malování naštěstí není finančně náročný koníček. Potřebovat budete barvy, paletu, štětce, nádobky na vodu, hodí se i tyto malířské stojany. Dětem pro jistotu kupte i zástěrku, aby se neušpinily.

Zdají se vám ceny potřeb pro výtvarníky v kamenném obchodě přehnaně vysoké? Podívejte se na nabídku specializovaného e-shopu vytvarne-potreby.eu. Nabízí výtvarné potřeby pro amatérské i profesionální malíře za nízké ceny. Když nakoupíte nad 2000 Kč, nebudete platit dopravu. E-shop má i výhodný věrnostní program. Kromě jednotlivých výtvarných potřeb najdete v nabídce i kreativní sady či různé doplňky pro tvoření. Mají děrovačky, dřevěné skládačky, hmotu na modelování a mnoho dalšího.

Při malování se budete báječně bavit a užívat si společné chvilky. Navíc vždy vznikne „umělecké dílo“, kterým se budete kochat třeba i několik let. Pusťte se do toho! Najednou budete mít prostor a čas pro vzájemné poznávání se. 

 

Related posts