You are here
Radíme: Kde si půjčit auto výhodně?  

Radíme: Kde si půjčit auto výhodně?

235Ne každá rodina si může dovolit koupit velký automobil, který by jí umožňoval vyjet na bezvadnou dovolenou třeba až k moři. Zejména větší rodiny mohou mít problémy i s přesunem v rámci České republiky. Je to i váš případ? Nemáte vlastní auto? Potřebuje ho jen na dovolenou nebo dlouhodobě? V obou případech je možné se obrátit na půjčovnu. Jak si s jejím výběrem poradit, vám poradíme…

Doložení kvality vozu

V první řadě vás musí zajímat kvalita vozů, které má půjčovna k dispozici. Mělo by se vždy jednat o automobil v perfektním stavu. Před jízdou by měla autopůjčovna zkontrolovat nejen technický stav, ale i množství všech provozních kapalin (voda do ostřikovačů, chladící kapalina, brzdová kapalina apod.). Měli byste vědět, kolik kilometrů má auto najeto. Lepší je, pokud autopůjčovna dokládá stáří vozu. Výhodnější je si půjčit vozy nové, které nabízí pohodlí v kombinaci s vysokým komfortem jízdy i na delší vzdálenosti.

Kolik zaplatíte za půjčení vozu?

Finální cena půjčovného se může v autopůjčovnách lišit i o stovky korun. Než si auto půjčíte, měli byste přesně vědět, kolik vás to bude stát. Bezkonkurenční ceny za pronájem aut aktuálně nabízí autopůjčovna Taggart. Ceny začínají na 297 Kč / den. Zajímavá je nabídka od Taggart tím, že pokud narazíte u konkurence stejný vůz za nižší cenu a pošlete autopůjčovně odkaz, dostanete od ní obratem mnohem lepší nabídku, a to se určitě vyplatí.

logo-new

Taggart nabízí dlouhodobé i krátkodobé pronájmy vozů po celé České republice. Velkou výhodou je, že vám vůz připraví na místo určení i v den objednávky. Pro dlouhodobé pronájmy má autopůjčovna Taggart připravena auta s průměrným věkem 9 měsíců a průměrným počtem 18 0000 najetých km. Všechny náklady s provozem, údržbou a pojištěním auta hradí autopůjčovna Taggart, což u jiných společností nebývá zvykem.

Pokud hledáte výhodný pronájem aut, obraťte se na Taggart. Nabídka je férová a vy si budete moct užít jízdu v kvalitním voze a vzít celou rodinu třeba na pohodovou dovolenou do zahraničí.

Related posts