You are here
Sedací botníky u vás doma! Co vy na to?   

Sedací botníky u vás doma! Co vy na to?

Zařídit domácnost prakticky, účelně a současně designově, není vždy jednoduché. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv inovace, pamatujte, že méně je někdy více. Základem komfortní domácnosti je totiž především prostor, který do jisté míry ovlivníte výběrem nového vybavení. Toto pravidlo se nejvíce uplatňuje v předsíních, kde bývá prostoru nejméně.

Sedací botníky nabízí kompromis mezi praktičností a nenáročností na prostor. Navíc jsou při správném výběru vzhledově velmi atraktivní.

Vaše boty si zaslouží designově stylový úložný prostor

Každá domácnost má množství obuvi, která rozházená po předsíni nebude působit tak vábně, jako pečlivě naskládaná ve vhodném botníku. Sedací botníky jsou navíc uzpůsobené také k vyššímu komfortu, abyste se při obouvání měli kde posadit. Ani praktické věci však nemusí vypadat obyčejně, u nábytku to platí dvojnásobně. Právě u sedacích botníků si vyberete z velkého množství dřevěných designů a také z barevného provedení měkkého polstrování. Díky vhodné kombinaci získáte vzhledově atraktivní prvek i do malé předsíně.

Sedací botníky jsou detailně promyšlené

Při výběru sedacího botníku dbejte především na dostatečně širokou plochu. Volbu máte i v případě, když předpokládáte, že na něm budou sedět dva lidé naráz. Platí to hlavně u dětí a starších osob, protože se raději obouvají vsedě, je to pro ně snazší. Dalším důležitým prvkem je samotný mechanismus otevření botníku. Je praktické, když má botník několik otevřených polic, v případě uzavřeného prostoru by se dvířka měla dát otevřít přední stranou. Velice výhodné jsou menší zásuvky. Do nich schováte například tkaničky, přípravky na ošetření obuvi, klíče a další drobnosti.

Moderní nábytek z odolných materiálů přečká věky

Než si pořídíte sedací botník, věnujte pozornost kvalitě materiálu. Masiv je odolnější, kvalitní dřevotřísková konstrukce zase nabízí nižší pořizovací ceny. Největší slabinou botníků bývají hrany, které jsou náchylné k poškrábání nebo otlučení. Je důležité, aby byly opatřeny kvalitním ochranným materiálem. Rovněž nesmíte zapomínat na údržbu. Sedací botník musí být dobře omyvatelný se snadným přístupem do všech jeho částí. Pozor si dejte na provedení sedáků. Žádoucí je pevnější potahová látka s kvalitní výplní. Pro nákup doporučujeme dona-shop.cz.

Related posts