You are here
Seznamte se s potravinou 21.století – Perfect Pasta boduje i u nutričních poradců!  

Seznamte se s potravinou 21.století – Perfect Pasta boduje i u nutričních poradců!

těstovinyModerní doba mění všechny obory a celá řada novinek se objevuje i ve světě jídla. Objevují se nové – lepší – potraviny, které nabízí mnohem více než jejich „staré“ kolegyně. Největší pozornost se nyní soustředí okolo zeleninových těstovin Perfect Pasta. Proč byste je měli zařadit na jídelníček?

 

100% přírodní složení

Perfect Pasta je nový druh těstovin, který se zařadil mezi top dietní potraviny. Unikátní jsou svým složením, které je 100 % přírodní. Těstoviny se vyrábí z tradiční japonské zeleniny Konjac, která je podobná bramborám. Konjac je označována za super potravinu, protože neobsahuje cukr ani tuk. Stejné vlastnosti mají proto i těstoviny z ní vyrobené.

Jako pomoc pro nemocné i obézní

Těstoviny Perfect Pasta dokonce neobsahují lepek. Jsou proto vhodnou potravinou pro osoby trpící celiakií (přecitlivělost na lepek). Výhodou těstovin je jejich nízká kalorická hodnota. Ve 100 gramech těstovin je pouhých 12 kcal. Na Perfect Pasta si mohou bez výčitek pochutnat všichni. Do jídelníčku by je měli zařadit i diabetici. Patří také na talíř lidí, kteří se potýkají s obezitou a snaží se zhubnout. Jíst se dají i v období detoxikační kúry, oblíbené jsou u sportovců, vegetariánů i veganů.

Těstoviny Perfect Pasta koupíte v několika provedeních. Jejich složení je vždy upraveno podle potřeb konzumentů. Na trhu tak jsou těstoviny pro diabetiky, vegetariány a vegany, sportovce a také pro štíhlost a krásu apod.

dietní potraviny

Kvalita je bedlivě hlídána

Perfect Pasta se vyrábí dle nejvyšších kvalitativních standardů platných v EU (Certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE a KOSHER CERTIFICATE) a jejich složení prochází přísnou kontrolou u renomované České laboratoře ALS.

Dietní těstoviny koupíte také ve výhodném balení a se speciální směsí koření, díky které chutnají ještě lépe! Nabízí je v obchodě www.vianaturallis.cz.

Related posts