You are here
Step2 přináší na trh důmyslně propracované a realistické hračky   

Step2 přináší na trh důmyslně propracované a realistické hračky

Hra na dospěláky je prostě ta nejlepší. Jen si zkuste vzpomenout, kde všude jste jako malá holka tahala kočárek a panenku, jak jste toužila po tom, aby měla vlastní postýlku. Nebo kolikrát jste uvařila z hlíny a listů. Naplnil vás krásný pocit touhy a současně tak trochu i zklamání, protože vaše hra nikdy nebyla realistická? Místo krásné kuchyňky nebo postýlky jste dostala krabici…

Doba pokročila, jděte s ní a udělejte vaší dcerce radost. Splníte si s tím i svůj dětský sen.

S úžasně propracovanými detaily

Step2 je americký výrobce hraček, který si zakládá na prvotřídní kvalitě. Jako jedna z mála firma používá technologii „rotačního lití“, díky které získávají hračky pevnost a realistickou podobu. Na první pohled rozeznáte produkty od Step2 i díky propracovaným detailům a použití líbivých barev.

Důkaz č.1 – přebalovací pult pro panenky

Nepustí vaše malá slečna panenku z ruky? Má už kočárek, vaničku, pleny, láhev s pitím a další doplňky? Výbava bude kompletní právě s přebalovacím pultem. Jeho součástí je pultík, malý kuchyňský dřez s vodovodní baterií, židlička na krmení a pračka. Hra je díky tomu dokonalá, z vaší malé dcerky se stane „opravdová“ maminka. Pultík má i úložné prostory, drobnosti se už nebudou ztrácet. Pult pro panenky je určen pro děti od 2 let.

Důkaz č. 2 – parádní kuchyňky

Step2 vyrábí také nádherné kuchyňky pro děti. I ty se mohou pochlubit bohatou výbavou. Mají zábavné prvky, jako jsou pánev vydávající zvuk smažení, hrnec se zvukem vaření vody, otočné knoflíky a další, některé modely mají i otočné rameno baterie v dřezu a další vychytávky.

Hračky koupíte v e-shopu StepTwo na steptwo.cz. Nyní mají akci na dopravu zdarma pro všechny! Umožňují i nákup na splátky. V sortimentu mají také odrážedla, pískoviště, výtvarné stolečky a tabule, dětské domečky, houpačky a další.

Related posts