You are here
Sunar Gravimilk pro těhotné a kojící maminky  

Sunar Gravimilk pro těhotné a kojící maminky

Společnost Hero dbá nejen o potřeby dětí, ale také jejich maminek. Proto vyrábí mléčný nápoj Sunar Gravimilk s vylepšenou recepturou, která byla vyvinuta na základě poznatků o výživě, ale také dle postřehů samotných spotřebitelek – nastávajících a kojících matek. Kromě optimálního složení disponuje jedinečný sušený mléčný nápoj i praktickým balením v plastové uzavíratelné dóze. Sunar Gravimilk je k dostání ve třech příchutích – čokoláda, vanilka, malina.

Unikátní nápoj Sunar Gravimilk je jako jediný na trhu určen pro všechny tři fáze mateřství, kterými jsou příprava na početí, těhotenství a doba kojení. Právě v těchto obdobích je více než kdy jindy důležité, aby žena byla v psychické i fyzické pohodě a měla pravidelný přísun vitaminů, minerálů a dalších potřebných živin.

Díky pestré a bohaté stravě lze totiž velmi významně ovlivnit vývoj plodu a zabránit vzniku vývojových vad miminka.

Sunar Gravimilk obsahuje jód, který je potřeba pro optimální činnost nervové soustavy, železo, jež přispívá k rozvoji poznávacích funkcí dítěte, a kyselinu listovou, která působí příznivě na krvetvorbu a růst zárodečných tkání během těhotenství, a její příjem ve zvýšeném množství je tak velmi žádoucí.

Zároveň ve složení nechybí vitaminy B2 a C, DHA omega-3 mastné kyseliny ani mléčný tuk, který nápoji propůjčuje přirozenou, jemnou mléčnou chuť. „Při tvorbě receptury jsme vycházeli z výsledků nezávislého testování* a snažili jsme se podle něj složení nápoje upravit tak, aby si zachoval optimální poměr živin a poskytnul maminkám vše potřebné. Zároveň jsme díky testování se samotnými maminkami vyladili chuť tak, aby si mohly pochutnat na opravdu lahodném mléčném nápoji,“ uvádí Hana Nechvátalová ze společnosti Hero a dodává: „Díky tomu, že je Sunar Gravimilk ve formě nápoje, pomáhá jeho konzumace dodržovat mimo jiné i pravidelný pitný režim.“

Sunar Gravimilk je k dostání ve třech lahodných příchutích – vanilka, čokoláda a malina. Spolehlivá
je nejen chuť, ale i samotné balení. Díky praktické plastové dóze s šroubovacím víčkem si nápoj
v prášku uchová veškeré své vlastnosti po dlouhou dobu.

Více informací naleznete na www.sunar.cz

Related posts