You are here
Své oblíbené pořady České televize si můžete pustit i zpětně na internetu!  

Své oblíbené pořady České televize si můžete pustit i zpětně na internetu!

Rádi byste se v televizi dívali na své oblíbené pořady, ale vaše časové vytížení je stále větší? Nestíháte sledovat pořady ve vysílacím čase, když jste zrovna v zaměstnání nebo se svými dětmi na mimoškolních aktivitách? Nezoufejte. V dnešní době si můžete všechny pořady pustit, kdykoliv budete chtít. Stačí mít internet a vědět, kde hledat.

Kde najít pořady v archivu?

Pořady České televize lze najít na internetu hned na několika portálech. Ne všechny jsou tak spolehlivé a rychlé, jak byste potřebovali. Na některých stránkách se musíte proklikávat spoustou vyskakovacích oken a pořad neustále ruší reklamní sdělení. Jiné stránky mají malou kvalitu obrazu nebo se obraz neustále kouskuje. Vždy je zapotřebí najít spolehlivou a kvalitní stránku a takových mnoho není. Ale existují. Například portál Spustit.cz je online portál, na kterém si můžete online a kdykoliv pustit všechny své oblíbené pořady ze všech kanálů Čt.

Lákají vás české seriály na Čt1?

První stanice České televize láká své diváky především na české seriály. Každoročně Česká televize věnuje velké peníze na natáčení nových seriálů. Ty mají většinou jen několik dílů a vždy jsou jasně ukončené. Mezi letošní lákadla patří například druhé série pořadů Život a doba soudce A.K. nebo První republika. Čt nezapomíná ani na komedie, což dokazují Trapný padesátky. Kromě seriálů jsou velmi oblíbené a divácky nejsledovanější také pořady Sama doma, 13. komnata nebo Kluci v akci. To vše a mnohem více nabízí Čt1 archiv.

Čt2 láká na dokumenty a zahraniční tvorbu

Druhý kanál České televize je určen zejména pro milovníky dokumentů a všechny, kdo se chtějí dozvědět nové a zajímavé informace. Dokumenty jsou české i zahraniční. Ve filmové oblasti dává Čt2 prostor zejména zahraničním filmařům, mnohdy i začínajícím. Velký prostor ve vysílání je věnovaný také náboženství. Pusťte si Čt2 archiv a dozvíte se víc.

Related posts