You are here
Teď je ten pravý čas. Luxusní zahradní sestavy koupíte nejvýhodněji   

Teď je ten pravý čas. Luxusní zahradní sestavy koupíte nejvýhodněji

I u nás začínají letní výprodeje – udělejte si radost novým krásným zahradním posezením za které utratíte méně než kdy dříve. Jste zvědaví? Připravili jsme si pro vás akční ceny na tři oblíbené sestavy nábytku, které stylově doplní každou zahradu i terasu a vydrží mnoho let.

Kouzlo moderního umělého ratanu se sestavou Napoli

Elegantní vzhled v univerzální světlé šedo-béžové barvě s velkým stolem a pohodlným polstrováním – to je zahradní ratanová sestava Napoli II. 1+6. Hodí se jak na zahradu, tak do jídelny i do komerčních prostor a restaurací. Sestava obsahuje šest komfortních křesel s nosností 130 kg a stůl o rozměru 160 × 80 cm, který je opatřen tvrzeným čirým sklem o šíři 5 mm. Křesla se dají stohovat pro jednoduché uskladnění a zdarma k nim obdržíte béžové polstrování. Polstry lze díky zipu jednoduše vyprat. Nyní ji pořídíte za akční cenu 15 699 Kč, čímž ušetříte 5 326 Kč!

Objevte praktické vlastnosti umělého ratanu – je bezúdržbový, odolný, na slunci nevybledne, vydrží déšť i sníh a svou životností předčí mnohé dávno známé materiály. Skvěle nahradí na údržbu náročný pravý ratan, a na rozdíl od něj se nikdy nerozplete. Perfektní technologické zpracování umělého ratanu nadchne všechny milovníky bytového designu, kteří mají cit pro detail a chtějí pro sebe a své blízké to nejlepší.

A co exotické dřevo? Sestavy Montana i Santiago si zamilujete

O přednostech dřeva jste už jistě slyšeli mnohé, ale v některých ohledech jej v oblasti nábytku jen těžko něco překoná – je totiž čistě přírodní a má svůj neodolatelný šarm. Co je lepší, než pohodlné posezení se sklenkou vína, či dobrým jídlem, na kvalitní židli z masivu?

Do popředí oblíbených druhů dřeva se dostávají exotické dřeviny. Zahradní sestava Montana 1+4 je vyrobena z akácie – rychle rostoucí asijské dřeviny, která je velmi houževnatá, pevná a odolná. Sestava se skládá ze čtyř polohovatelných židlí včetně podušek a stolu o velikosti 180 × 90 cm. Je provedena v šedé broušené barvě, která doplní každý stylově zařízený prostor, včetně kaváren a zahrádek restaurací. Křesla mají nosnost 110 kg a lze je polohovat, abyste při sezení měli to největší pohodlí. Na svou zahradu ji dostanete za bezkonkurenční cenu 14 246 Kč.

Další krásnou a praktickou exotickou dřevinou je eukalyptus, tvrdé australské dřevo, které má vysokou hustotu. Sestava zahradního nábytku Santiago 1+4 nejen krásně vypadá, ale je zároveň i praktická. Čtyři křesla lze nastavit do 5 různých poloh pro maximální pohodlí a mají nosnost až 110 kg. Stůl můžete rozložit ze 160 cm až na 210 cm v případě větších návštěv. Součástí sestavy jsou béžové podušky, které jí dodají ten pravý komfort. Santiago 1+4 u nás nyní zakoupíte za 13 271 Kč.

 

Related posts