You are here
Tip, jak vyřešit finanční tíseň a postarat se o rodinu!  

Tip, jak vyřešit finanční tíseň a postarat se o rodinu!

Podle aktuálních údajů Českého statistického úřadu se průměrná mzda v České republice vyšplhala na krásných 26 480 Kč. Kdo to ale má? Velké množství českých rodin nemá takový příjem ani v případě, když dá dohromady platy obou rodičů. Do ještě větší finanční tísně se dostávají rodiny s malým dítětem, protože jeden plat supluje peněžitá pomoc v mateřství. Máte i vy občas problémy vyjít s penězi?

Nabízí se 3 možnosti, jak řešit finanční tíseň

Pokud se dostáváte do minusových položek, je pro vás řešení, když využijete jeden ze „záložních“ finančních produktů. Nabízí se například kreditní karta a kontokorent. Karty nabízí banky a vybrané nebankovní společnosti, kontokorent je čistě záležitostí banky. S těmito produkty lze získat třeba i 50 000 Kč a více, ovšem banka vyžaduje splnění několika podmínek. Často je podmínkou získání vyšší příjem, banka také prohlíží registr dlužníků a někdy vyžaduje, aby u ní měl klient veden účet. Navíc tu existuje jedno velké riziko u kreditní karty. Ta má bezúročné období. Když v něm peníze vrátíte, půjčujete si zdarma, pokud ho ale překročíte, budou vám rychle naskakovat úroky. Problém karty je i tom, že se draze platí za výběr v hotovosti. Dalším negativem je, že doba vyřízení obou produktů je poměrně dlouhá.

Je nebankovní rychlá půjčka lepší řešení?

Třetím řešením, jak vyřešit potíže s financemi, je rychlá půjčka online od nebankovní společnosti. U ní si sami lehce nastavíte sumu a také dobu splatnosti. Výhodou je, že půjčku vyřídíte velice rychle a z pohodlí domova. Půjčíte si tedy jen tolik peněz, kolik opravdu potřebujete. Pro tyto výhody je určitě lepším řešením. Na co se rychlá půjčka vyplatí? Z peněz lze financovat běžné nákupy potravin, koupit lze i pleny, vybavení do domácnosti a lidé si půjčují i na dovolenou.

Emmas Credit boduje!

Příkladem půjčky online s výhodnými podmínkami je ta od Emmas Credit, kterou sjednáte na www.emmascredit.cz. Nabízí úvěr až na 7 000 Kč se splatností na 45 dnů. Vyplnění žádosti o půjčku trvá jen 5 minut a bude vám schválena neprodleně po jejím odeslání. Emmas Credit posílá peníze do 30 minut od schválení žádosti!

Uložit

Related posts