You are here
TIP pro maminky i babičky – nový přípravek Mensicol  

TIP pro maminky i babičky – nový přípravek Mensicol

doplněk stravyKaždá žena se během svého života musí vypořádat s přirozeným procesem svého těla. Řeč je o menstruaci, která u většiny žen má velmi nepříjemný průběh. Objevuje se příliš silné krvácení, bolesti a křeče, malátnost, nechuť, přecitlivělost, problémy s plynatostí nebo nadýmáním a další. Trápí to i vás? Seznamte se s přípravkem Mensicol, který byl vytvořen pro menstruační komfort.

Pro koho je Mensicol určen?

Mensicol je doplňkem stravy, který je novinkou na trhu. Jeho složení bylo speciálně přizpůsobeno ženskému tělu. Mensicol je tu pro menstruační komfort ženy každého věku. Je doporučován ženám, které trápí bolestivá menstruace a silné krvácení. Jeho užívání je vhodné také pro ženy vyššího věku, které aktuálně řeší problémy spojené s klimakteriem.

Mensicol nabízí bylinnou sílu

Ve složení Mensicolu se nachází silná kombinace dvou přírodních látek. První z nich je výtažek z Vitex agnus castus. Je to bylina drmek obecný, pro kterou se vžilo i pojmenování mnišský pepř. Tato bylina v hojné míře obsahuje silice a flavonoidy, díky tomu má pozitivní účinky na ženské pohlavní orgány.  Flavonidy totiž v organismu působí podobně jako ženské hormony. Drmek pro jeho účinky používali již léčitelé ve středověku.

Mensicol

Druhou složkou přípravku je inulín. Je to ve vodě rozpustná vláknina, která je prospěšná pro trávicí systém. Inulín podporuje tvorbu prospěšných bakterií, a tak harmonizuje činnost střev. Bojuje například i proti plynatosti či nadýmání. Díky unikátnímu obsahu Mensicol navozuje menstruační komfort.

Bez barviv, cukru a dalších „škodlivých“ přísad

Mensicol uvedla na trh česká společnost Maxivitalis s.r.o., která se výrobou doplňků stravy s přírodním složením zabývá již řadu let. Nabízí kvalitu podloženou účinky, mottem společnosti je: „Vše potřebné naleznete v přírodě“.

Přípravek neobsahuje barviva, konzervační látky, lepek ani cukr. Jeho užívání by se měly vyvarovat pouze kojící a těhotné ženy. Jedno balení obsahuje 90 tablet, denně se konzumují 2 tablety.

Related posts