You are here
Vertikální odšťavňovače ve službách zdraví   

Vertikální odšťavňovače ve službách zdraví

V zájmu dobré imunity, dostatku energie, detoxikace organismu a celkově zdravého životního stylu je dostatečný příjem čerstvého ovoce a zeleniny nezbytný. Jak však dostát této zásadě zdravé výživy snadno, kdykoli během dne?

Pravidelný přísun čerstvého ovoce a zeleniny

Každý den přemlouváte své děti ke konzumaci ovoce a zeleniny? Jestliže se vám to stále nedaří, potom vyzkoušejte zeleninové a ovocné šťávy, které jsou neprávem stále poněkud opomíjené. Přitom se jedná o velmi snadný způsob, jak zajistit dostatek vitamínů sobě i celé své rodině.

Co všechno moderní vertikální odšťavňovače zvládnou? Snadno si poradí s většinou ovoce a zeleniny. Díky širokému příslušenství je lze navíc využít mnohem všestranněji. Proč si nepřipravit oblíbené smoothie nabité antioxidanty, nebo zdravější domácí zmrzlinu, která nebude plná konzervantů, barviv a ztužených tuků?

Užiteční pomocníci pro vaše zdraví

Mnoho lidí od použití podobných přístrojů, které vám pomohou vytěžit ze zdravých surovin co nejvíce, odrazuje náročná obsluha a zdlouhavé čištění. Přitom moderní pekárny na chleba, sušičky ovoce a zeleniny, vločkovače a již zmíněné šnekové vertikální odšťavňovače pracují téměř samy a díky promyšlené konstrukci je jejich údržba nenáročná. Navíc se mnohdy jedná o multifunkční přístroje, takže se není třeba bát toho, že kuchyňská linka bude zastavěná „zaručeně užitečnými“ přístroji. Pamatujte, že kvalitní suroviny si žádají pečlivé zpracování, což však nemusí být nijak namáhavé, ani časově náročné.

Jaké pomocníky do kuchyně pořídit? Inspirovat by vás mohla široká nabídka internetového obchodu Přístroje pro zdraví, ve kterém jsou k dostání spolehlivé odšťavňovače, mlýnky, citrusovače apod. Nechybí ani klíčicí sady nebo užitečné publikace.

Related posts