You are here
Zapojte se zdarma do programu, sbírejte body a odměňte celou rodinu  

Zapojte se zdarma do programu, sbírejte body a odměňte celou rodinu

Za každý nákup budete sbírat doby a ty snadno směníte za odměny, které si sami vyberete. Do programu je zapojeno několik desítek partnerů, takže si na své přijde každý. Body můžete začít sbírat okamžitě, stačí jen jednoduchá registrace.

Co je to iBOD a jak získávat odměny?

iBOD je speciální věrnostní program, který funguje na velmi jednoduchém principu. Členové sbírají body za nákupy u partnerů programu – celkem na 1500 místech v České republice. Tyto body si pak mohou vyměnit za libovolný dárek, což udělají velice jednoduše na webu ibod.cz. Vybírat je možné ze stovek dárků z různých oblastí: táty potěší auto moto, děti zase hračky a maminky určitě bytové doplňky nebo pomocníci do kuchyně. Mezi partnery programu patří například společnosti: Auto Kelly, Bambule, FAnn parfumérie, Datart, OMV, Husky a celá řada dalších.

Registrace do programu zabere jen několik málo minut, stačí ji udělat online na webu ibod.cz. Zadáte vaše kontaktní údaje a poté jedním klinutím požádáte o vytvoření iBod karty, kterou budete předkládat při nákupech. Body můžete začít sbírat okamžitě, protože hned po registraci je vám k dispozici dočasná iBod karta, kterou si stačí doma vytisknout a hned začít sbírat body. Pokud máte chytrý telefon, stačí si stáhnout aplikaci „Portmonka“, která je určená pro chytré mobilní telefony Android a Apple. Celý věrností program připravila Česká spořitelna.

TIP: I když máte rádi nákupy, musíte se mít na pozoru. Nepodceňte situaci, doporučujeme sledovat web spravcefinanci.cz.

A jak ještě ušetřit?

Kromě věrnostního programu se nabízí i další levné nákupy. Trendy je nakupování na aliexpress.com. Na jednom místě najdete tisícovky různých druhů zboží od oblečení, přes bytové doplňky, až pro komponenty do počítačů. Ceny jsou někdy až směšně nízké a doprava do ČR bývá i zdarma.

Related posts